Start / Aktualności / Już za 26 dni widzimy sie w Częstochowie!
Już za 26 dni widzimy sie w Częstochowie!

Już za 26 dni widzimy sie w Częstochowie!

Kochani!

 

Już tylko 26 dni dzieli nas od startu konkursu “FOTOMARATON 2013”. Jest nas już sporo, a nowi Uczestnicy konkursu ciągle przybywają.

 

Miniony tydzień przyniósł nam również sporo nowości – Motto konkursu zostało wybrane!. Długie dyskusje i mnóstwo propozycji doprowadziło do wyboru głównego tematu konkursu “FOTOMARATON 2013”.

 

Z oczywistych względów pozostanie on objęty tajemnicą do 28 września, gdzie zostanie ogłoszony w punkcie startu na pl. Biegańskiego w Częstochowie.

 

Zapewniamy, że każdy znajdzie w nim inspirację do fotografii – jest naprawdę “mocny”.

 

 

Jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych zdjęć, na które czekamy już z niecierpliwością.

 

 

Nie zapomnijcie również, że czekają nas dwa dni świetnej zabawy. Drugi dzień przyniesie nam wiele emocji, poprzez publiczne obrady Jury, które będą miały charakter warsztatów fotograficznych do spotkania z ludźmi, którzy w fotografii osiągnęli już wiele. To niezwykła okazja do spotkania z wybitnymi fotografami Tomaszem Tomaszewskim i Maćkiem Nabrdalikiem.

 

 

Przypominamy jednocześnie o możliwości rejestracji na naszym formularzu znajdującym się w zakładce FOTOMARATON, a wszystkim, którzy już dokonali zgłoszenia o uiszczeniu opłaty rejestracyjnej.

Wydrukowane karty uczestnictwa, które należy posiadać przy sobie w pierwszym dniu konkursu, będziemy wysyłać drogą elektroniczną od 16.09.2013r.

 

Do zobaczenia,

Organizatorzy

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry