Start / Sponsoring

Sponsoring

Nasycenie mediów reklamami powoduje coraz trudniejszy dostęp do odbiorców z przekazem, który byłby wiarygodny i pozbawiony nachalnej promocji. Działalność sponsorska pozwala rozszerzyć działalność reklamową i wyróżnić się, wzmacniając rozpoznawalność marki, a także zdobywając dla niej uznanie i przychylność.

Sponsoring kultury spełnia wiele funkcji, a najbardziej skuteczny staje się wówczas, gdy jest traktowany, jako element strategii komunikacyjnej. Docierając do grona odbiorców, daje firmą szansę i możliwości budowania marki z wykorzystaniem bogactwa skojarzeń jakie niesie świat sztuki, w szczególności fotografia reportażu.
Dysponujemy licznymi, skutecznymi narzędziami promocyjnymi i reklamowymi. Sponsorom – w zakresie adekwatnym do zaangażowania finansowego – zapewniamy obecność w kampaniach promocyjnych imprez a także podczas naszych wydarzeń. Proponujemy też ciekawe formy niestandardowej promocji, dostosowane do specyfiki i potrzeb naszych sponsorów.

Wśród świadczeń proponujemy między innymi: przyznanie odpowiedniego tytułu sponsora (sponsor, sponsor główny, strategiczny, tytularny, mecenas) z prawem wykorzystania go do własnych celów reklamowych. Możemy zapewnić Państwu m.in. obecność na drukowanych materiałach promocyjnych, na naszych stronach internetowych, w spotach promocyjnych, ogłoszeniach prasowych, w kampanii medialnej w radiu.

W zależności od charakteru sponsorowanego przedsięwzięcia, umożliwiamy dystrybucję ulotek, ustawienie stoiska promocyjnego, zorganizowanie samplingu, a także pomagamy w zorganizowaniu dodatkowych form obecności sponsora na terenie imprezy. Dbamy o Państwa gości, umożliwiając udział w sponsorowanym przedsięwzięciu, gwarantując specjalną opiekę na terenie imprezy. Wszystkie świadczenia zrealizowane na rzecz sponsora dokumentujemy w specjalnym szczegółowym raporcie sponsorskim, który przekazujemy po zakończeniu imprezy.

Trudno o bardziej efektywne narzędzia w budowaniu wizytówki firmy.

Jeżeli naszą misję i aktywność uważają Państwo za interesującą, bądź czują Państwo potrzebę wspierania kultury w formie mecenatu, zachęcamy do wsparcia Fundacji lub do kontaktu osobistego.

„Fundacja Festiwal Sztuki Fotoreportażu”
Ul.  Dąbrowskiego 1, 42-200 Częstochowa

 

Bank BNP Paribas  2720 3000 4511 1000 0002 5267 60

Przewiń do góry