Start / Fotomaraton “Trochę historii” / Terminy “Co gdzie i kiedy.”

Terminy “Co gdzie i kiedy.”

FOTOMARATON 2014” odbędzie się w tym roku, podobnie jak zeszłoroczna pierwsza edycja, w Częstochowie. Rozpoczynamy 6 września o godzinie 9:00 na Pl. Biegańskiego obok Ratusza. Jest to miejsce położone centralnie, w łatwo dostępnym miejscu, w centrum Częstochowy. Będą tam, na Was oczekiwać Organizatorzy, którzy potwierdzą Waszą wcześniejszą rejestrację wydając numer startowy.

Po zakończonej rejestracji Uczestników konkursu FOTOMARATON 2014 i dopełnieniu wszystkich formalności, o godzinie 10:00 zostanie ogłoszone  Motto konkursu „FOTOMARATON 2014”  umożliwiające wykonanie poprawnej, obowiązkowej serii zdjęć.

 

O godzinie 14:00 w wyznaczonym przez Organizatora miejscu, podanym na linii startu, umożliwiamy wszystkim Uczestnikom możliwość spotkania z przedstawicielami Organizatora. W miejscu tym, będzie możliwość skonsultowania postępu realizacji zadania, ewentualnie wszelkich napotkanych trudności.

 

O godzinie 18:00 planujemy zakończenie pierwszego dnia konkursu FOTOMARATON 2014. Na linii mety, będzie dostępna tablica kontrolna, którą należy sfotografować. Będzie ona stanowiła ostatnie zdjęcie – zakończenie serii zdjęć.

 

Po całodziennych trudach, wszyscy udadzą się na zasłużony odpoczynek. Organizatorzy – aby zebrać siły do finału, Uczestnicy – aby w spokoju ocenić swoje zdjęcia i dokonać wyboru 10 najlepszych, stanowiących obowiązkową serię, która weźmie udział w Wielkim Finale Konkursu.

 

W dniu następnym spotykamy się ponownie o godzinie 10:00 w Pubie Sportowym STACHERCZAK w Częstochowie przy ul. Kościuszki 1 (Dom Handlowy Schott). Tu odbędzie się Wielki Finał.

 

Między godziną 10:00 – 12:00 przeprowadzimy odbiór i przeniesienie wyników pracy Uczestników kokursu na nośniki pamięci Organizatora, oraz wstępny przegląd wszystkich prac. W godzinach popołudniowych nastąpi WIELKI FINAŁ KONKURSU, który podczas publicznych obrad JURY, doprowadzi do wyłonienia Zwycięzców. Druga część obrad Jury będzie miała charakter warsztatów fotograficznych.

 

Na zakończenie przewidziane jest spotkanie z Przewodniczącym Jury i krótka prezentacja Jego twórczości.

 

 

Nie czekaj, już dziś dołącz do Nas!

 

REJESTRACJA „Tu się zameldujesz” – formularz tutaj.

Przewiń do góry