Start / Trochę historii…

Trochę historii…

OTWARTE MISTRZOSTWA JURY W FOTOGRAFOWANIU. FOTOSPRINT 2017”

Trochę historii…

W przeciwieństwie do maratonu – sprint to bieg na krótkich dystansach: 60 metrów (hala), 100 metrów, 200 metrów, 400 metrów, sztafety 4 × 100 metrów i 4 × 400 metrów. Zawodnicy startują na sygnał (strzał) startera z bloków startowych. Każdy zawodnik biegnie po swoim torze. Przed zawodami odbywa się losowanie torów albo też numer toru przydzielonego zawodnikowi wynika z miejsca, które zajął on w biegu eliminacyjnym. O kolejności na mecie decyduje pierś zawodnika.

Po udanych próbach przeniesienia do Polski długoletniej tradycji podobnych imprez, które z powodzeniem, od wielu lat odbywają się na świecie, po sukcesie FOTOMARATONU 2013, FOTOMARATONU 2014, FOTOMARATONY 2016 w Częstochowie, pierwszych publicznych i ogólnopolskich Fotomaratonów w Polsce, w obiegłem roku postanowiliśmy przyspieszyć i spróbować sił w FOTOSPRINCIE, który będzie zarazem I Otwartymi Mistrzostwami Częstochowy w Fotografowaniu. Tegoroczne II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu, odbyły się 3. i 4. września znów w formule Fotomaratonu, pod kierunkiem Mistrza Tomasza Tomaszewskiego, a równie sprawdzoną i bardziej dynamiczną formułę FOTOSPRINTU pozostawiliśmy w tym samym roku dla nowatorskiego projektu „I Otwartych Mistrzostw Województwa Śląskiego w Fotografowaniu. Fotosprint 2016”

W roku 2017 ruszamy z jeszcze atrakcyjniejszym projektem: „Otwarte Mistrzostwa Jury w Fotografowaniu. Fotosprint 2017”!

Szczegóły wkrótce :)

Zachęcamy wszystkich do udziału w zawodach!

 Jeśli uważasz, że:

Brakuje Ci inspiracji do kreatywnej fotografii?

A może potrzebujesz oderwać się od codziennych obowiązków?

Chcesz doskonalić swój warsztat fotografii i spotkać się z Mistrzami?
Powalczyć o ciekawe nagrody?

A może po prostu chcesz spędzić mile czas w sportowej atmosferze, odkrywając z nami piękne zakątki Jury Krakowsko-Częstochowskiej?

 

koniecznie zgłoś się do Nas, już dziś!
Ten projekt jest dla Ciebie!

Fotosprint 2017” startuje już w jedną z jesiennych sobót w październiku 2017, najprawdopodobniej 21. października!

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry