Start / Aktualności / Takiego konkursu jeszcze w Polsce nie było!
Takiego konkursu jeszcze w Polsce nie było!

Takiego konkursu jeszcze w Polsce nie było!

Kochani,

 

darmowe przejazdy na terenie Częstochowy, pakiet startowy składający się m.in. z planu miasta, sprawdzone możliwości noclegów w Częstochowie na konkursowy weekend i wyjątkowa atmosfera w gronie ponad 100 uczestników. To wszystko już 28-29 września w Częstochowie.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w plenerowej imprezie, doskonalić swój warsztat fotografii, jak i bliżej poznać Częstochowę, do rejestracji poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie.

 

Formularz rejestracyjny: Tu się zameldujesz” – kliknij tutaj aby przejść do formularza.

 

Chętni, którzy będą chcieli uczestniczyć w konkursie i przybędą dopiero w dniu startu, a nie będą zarejestrowani, zostaną dopuszczeni do uczestnictwa po dokonaniu wszelkich formalności związanych z wydaniem identyfikatorów i odprawą już zarejestrowanych Uczestników. Pierwszeństwo przewidziane jest dla Uczestników, którzy zakończyli pomyślnie proces rejestracji i otrzymali drogą elektroniczną Karty Uczestnictwa.

 
W dniu startu 28 września będziemy na Was oczekiwać już od 8:30 na Placu Biegańskiego koło Ratusza (niebieskie namioty).

 
W związku z zachowaniem jak najlepszej organizacji polecamy dokonać wszelkie czynności związane z rejestracją przed konkursową sobotą.

 
Przypominamy o konieczności rejestracji uczestnictwa w konkursie “FOTOMARATON 2013” i wniesienia opłaty rejestracyjnej w wysokości 15 PLN.

 
Do zobaczenia!

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry