Start / Aktualności / Niezbędnik „maratończyka”. Jeszcze tylko 1 dzień 14 godzin do startu.
Niezbędnik „maratończyka”. Jeszcze tylko 1 dzień 14 godzin do startu.

Niezbędnik „maratończyka”. Jeszcze tylko 1 dzień 14 godzin do startu.

Zgodnie z umową, w wielkim skrócie przypominamy o najważniejszych terminach i szczegółach konkursu.

 

Start konkursu odbędzie się na placu Biegańskiego w Częstochowie. Nasze biuro, będzie znajdować się w pobliżu Ratusza Miejskiego. Będziemy  na Was oczekiwać w dobrze oznaczonych, niebieskich namiotach, od godziny 9:00. Organizatorzy, będą dostępni już od 8:30.

Pierwszeństwo przy odbiorze numerów startowych, będą mieli zarejestrowani Uczestnicy, którzy dokonali wszystkich formalności związanych z rejestracją.

 

Osoby niezarejestrowane, będą mogły dokonać rejestracji na miejscu, po zakończeniu formalności związanych z obsługą już zarejestrowanych Uczestników. Nie możemy zagwarantować, że będzie miało to miejsce przed godziną startu, jednak nie wyklucza to udziału w konkursie.

 

Start konkursu „FOTOMARATON 2013” odbędzie się punktualnie o godzinie 10:00, 28 września 2013r. Ogłosimy wówczas Motto konkursu i 10 podtematów (motywów fotograficznych), umożliwiających wykonanie poprawnej serii zdjęć oraz dokonamy uroczystego startu. Od tej chwili pozostaje 8 godzin na wykonanie obowiązkowej serii 10 zdjęć, tworzących cały fotoreportaż. Dodatkowym pierwszym zdjęciem, będzie zdjęcie tablicy STARTU.

 

Godzina 14:00 będzie okazją do konsultacji, bądź zgłoszenia pytań dotyczących przebiegu konkursu. Miejsce konsultacji zostanie ogłoszone w konkursową sobotę.

 

Godzina 18:00, 28 września, jest godziną zakończenia konkursu. Wszyscy Uczestnicy muszą zjawić się o wyznaczonej godzinie na linii METY. W miejscu tym umożliwimy wykonanie ostatniego obowiązkowego zdjęcia kończącego całą serię zdjęć wykonanych w pierwszym dniu konkursu -tablicy META.

 

W dniu następnym, 29 września, spotykamy się ponownie od godziniy 10:00 w Klubie STACHERCZAK w Częstochowie przy ul. Kościuszki 1 (Dom Handlowy Schott). Tu odbędzie się Wielki Finał.

 

Między godziną 10:00 – 12:00 przeprowadzimy odbiór i przeniesienie wyników Waszych prac konkursowych na nośniki pamięci. W godzinach popołudniowych nastąpi przegląd zdjęć przez Jurorów. Godzina 17:00 rozpocznie  WIELKI FINAŁ KONKURSU, który podczas publicznych obrad JURY, doprowadzi do wyłonienia Zwycięzców. Obrady Jury będą miały charakter warsztatów fotograficznych.

 

W czasie wolnym, będzie czas na rozmowy towarzyskie, przerwę obiadową.

Nie zapomnijcie sprawdzić Waszych aparatów, sformatować kart pamięci, wprowadzić poprawną datę i godzinę, sprawdzić baterie i przygotować się na wyjątkowy weekend z Nami.

 

Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry