Start / Aktualności / Fotomaraton 2014 Wystartował !
Fotomaraton 2014 Wystartował !

Fotomaraton 2014 Wystartował !

No i już po pierwszym dniu Fotomaratonu. Mamy nadzieję. że daliście radę z tematem “Dzień z życia europejskiego Miasta” 🙂
Dziękujemy za liczne przybycie. Cieszmy się, że przybywacie także z odległych rubieży: Koło, Łódź, Kielce, Jaworzno, Zgierz, Chrzanów, Zawiercie, to tylko niektóre z nich 🙂
Przypominamy, że spotykamy się jurto 7 września w godzinach 9.00-11.00 w Pubie Sportowym Stacherczak (al. Kościuszki 1, podziemia DH Schott) celem zgrywania zdjęć.
Przynosimy 10 wybranych zdjęć, zdjęcia tablicy startu i mety oraz nr startowy, Zdjęć nie oznaczamy imieniem i nazwiskiem, a w numeracji uwzględniamy kolejność ułożenia fotoreportażu.
Od godz. 11.00 zamknięta część obrad Jury, a potem o godz. 17.00 spotykamy się w tym samym miejscu (Pub Sportowy Stacherczak) na Wielkim Finale z Maksymilianem Rigamonti.
Na Wielki Finał zapraszamy wszystkich (nie tylko Uczestników). Wstęp wolny, a miejsca dużo. Na pewno warto, oprócz omawiania zdjęć wybranych Uczestników (swego rodzaju warsztatów fotograficznych), ten uznany fotoreporter przedstawi też swoje najnowsze dokonania.
fot. Marcin Szpądrowski

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry