procardia in labor and delivery quel entrain ce matin viagra order aciphexactonel generic how to come off prometrium strattera medication reviews how to get transpose option in excel where to buy cytotec in manila
Start / Aktualności / „I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Fotosprint 2015” – wystartowały !
„I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Fotosprint 2015” – wystartowały !

„I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Fotosprint 2015” – wystartowały !

Ni i stało się ! Krótko po godz. 10-tej na wystrzał z pistoletu startowego Gościa honorowego, sprinterki wszechczasów p. Ireny Szewińskiej, około 120 Zawodników zobaczyło temat „Emocje Miasta” i ruszyło w miasto. Przyjechali z różnych miast: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic, Zawiercia, Trzebini, Zabrza, Radomska, Olsztyna, Dąbrowy Górniczej, Tarnowskich Gór, Kielc i wielu innych, choć oczywiście przewagę stanowili częstochowianie. Pogoda sprzyja, temat też chyba się spodobał, więc nie pozostaje nam chyba nic innego, jak czekać na świetne zdjęcia 🙂
Spotykamy się o godz. 16.00 w „Pubie Sportowym Stacherczak” (Podziemia DH Schott, Al. Kościuszki 1) , aby sfotografować tablicę Mety i zgrywać zdjęcia na nasze nośniki.  Oczywiście wyboru zdjęć i ewentualnej drobnej ich edycji możecie dokonać wcześniej, lub na miejscu, tak, abyśmy do godz. 17.30 mogli mieć wszystkie Wasze zdjęcia w systemie i o godz. 18.00 rozpocząć Finał w postaci publicznej prezentacji wszystkich zdjęć w losowych zestawach i wyboru tych najlepszych przez Jurorów w trybie pucharowym. Około godz. 20.00 planujemy ścisłą Finałową rozgrywkę i wyłonienie Zwycięzców i wręczenie medali i nagród przez Gościa Honorowego.

Zaraz po tej ceremonii nastąpi oficjalne otwarcie Wystawy „Irena Szewińska w fotografii” oraz spotkanie z legendarną Sprinterka.

Na koniec planujemy krótkie spotkania z Jurorami: Maćkiem Nabrdalikiem, Maciejem Moskwą i Arkadiuszem Ławrywiańcem i przygotowane przez Nich prezentacje.

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry