Start / Aktualności / 2 dni do startu “Fotomaratonu 2016” w Częstochowie z Tomaszem Tomaszewskim, jako Głównym Jurorem !
2 dni do startu “Fotomaratonu 2016” w Częstochowie z Tomaszem Tomaszewskim, jako Głównym Jurorem !

2 dni do startu “Fotomaratonu 2016” w Częstochowie z Tomaszem Tomaszewskim, jako Głównym Jurorem !

Już tylko 2 dni pozostały do rozpoczęcia „II Otwartych Mistrzostw Częstochowy w Fotografowaniu, Fotomaraton 2016” z Tomaszem Tomaszewskim , jako Głównym Jurorem.

Dla osób już zarejestrowanych w Konkursie i tych, którzy mają zamiar to uczynić, mamy same dobre wiadomości:

 

W tym roku jako Partner, w organizację konkursu włączył się x-kom, jeden z największych sklepów branży elektronicznej w Polsce. Pochodząca z Częstochowy spółka po raz kolejny postanowiła wesprzeć ciekawą inicjatywę w mieście. Dla zwycięzców Fotomaratonu przygotowała funkcjonalny sprzęt fotograficzny renomowanych firm.

 

Oprócz x-kom do grona Partnerów Konkursu dołączyły także inne częstochowskie firmy, jak choćby: Salon Zegarmistrzowski Rybiccy, Wodociągi Częstochowskie, Regionalny Fundusz Gospodarczy, Browar Czenstochovia, Rotary Club, OPK „Gaude Mater”, „Regionalny Ośrodek Kultury, Oddział Gazety Wyborczej, czy Galeria Teatr From Poland, a także ogólnopolska, ale otwierająca  oddział w Częstochowie: „Fotojoker”. Łącznie z „Lowepro”, „Sony”, Hotelem „Fajkier”, „Bakalland” i ”Mokate” zapewnili atrakcyjne pakiety nagród dla Mistrza i dwóch V-ce Mistrzów Częstochowy oraz najlepszego zawodnika z Częstochowy. Niedługo podamy szczegółową i długą listę nagród.

 

Podczas Konkursu będzie możliwe, oprócz spotkania z Mistrzem Tomaszem Tomaszewskim, także przetestowanie zaawansowanego sprzętu, na którym pracuje, firmy „Sony”, której konsultanci przyjadą do nas z aparatami i obiektywami.

 

Dzięki uprzejmości Organizatorów Dni Europejskiej Kultury Ludowej będziemy na Was czekać 3 września o 9.00 na dużej scenie na Placu Biegańskiego w Częstochowie, z której też o godz. 10.00 wystartujemy, w Częstochowie w tym dniu będzie się działo 🙂

 

Mamy już Temat Główny (choć oczywiście nie zdradzimy!), podpowiedziany przez samego Mistrza ale możemy obiecać, że będzie bardzo uniwersalny i dający dużą możliwość do własnych, różnorodnych interpretacji i budowania spójnej narracji, co Tomek lubi najbardziej 🙂

 

A zatem nie zwlekajcie. Już tylko godziny pozostały do zakończenia możliwości rejestracji na promocyjnych warunkach, choć i ta warunki poza promocją są bardzo przystępne 🙂

 

Rejestrujcie się na www.fotomaraton.org/rejestracja i przybywajcie w sobotę od godz. 9.00 na Plac Biegańskiego w Częstochowie. Spotykamy się na dużej scenie.

 

Czekamy na Was wraz z Tomkiem Tomaszewskim i Arkiem Ławrywiańcem !

Zapraszamy i życzymy sukcesów!

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry