Start / Aktualności / W weekend wciskamy gaz!
W weekend wciskamy gaz!

W weekend wciskamy gaz!

Mijający tydzień był dla nas pełen organizacyjnych wyzwań, po części, kosztem mniejszej aktywności medialnej. Możemy go śmiało nazwać rozgrzewką, przed zbliżającym się terminem konkursu “FOTOMARATON 2013”. Dzieli nas, już tylko 8 dni do startu!

 

Już jakiś czas temu ogłosiliśmy wybór tematu głównego, stanowiącego motto Fotomaratonu. Po długich debatach i przemyśleniach prowadzonych wspólnie z Panem Tomaszem Tomaszewskim, możemy z przyjemnością ogłosić zakończenie wyboru 10 podtematów, które ułatwią wykonanie zadania konkursowego.

 

Oczywiście, ani dziś, ani w najbliższych dniach nie możemy go zdradzić, zostanie on podany dopiero w sobotę 28 września na linii startu. Mówiąc wprost, jest on obecnie najbardziej strzeżoną tajemnicą.

 

Możemy jednak zagwarantować, że podtematy są niebanalne, dają możliwość szerokiego pola interpretacji, jak i mnóstwo miejsca na własną inwencję twórczą. Pozwolą one wydobyć z każdego pokłady, być może jeszcze dotąd niepoznane, wrażliwości i indywidualnego spojrzenia na otaczający świat okiem obiektywu.

 

Przypomnijmy, konkurs FOTOMARATON jest znakomitą okazją do sprawdzenia się bardziej zaawansowanych miłośników fotografii, jak i tych, którzy przygodę z fotografią zaczęli niedawno lub dopiero poważnie o niej myślą. Nie zamykamy szansy przed nikim.

 

Chcemy również podkreślić, że sam Wielki Finał konkursu, jest okazją do uczestnictwa, tak naprawdę, w darmowych warsztatach fotograficznych z udziałem naszych wspaniałych Jurorów: Tomasza Tomaszewskiego i Maćka Nabrdalika.

 

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, i rejestracji swojego uczestnictwa.

 

REJESTRACJA „Tu się zameldujesz” – formularz tutaj.

 

Niezwykli Jurorzy, ciekawe tematy, atrakcyjne nagrody, fantastyczna atmosfera i czekające niespodzianki. Nie czekaj zgłoś się do nas już dziś!

 

Serdecznie zapraszamy

 
 
Klikając w logo znajdziesz materiał o konkursie (druga informacja)

 


tvpk

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry