Start / Aktualności / Już tylko tydzień dzieli nas od Wielkiego Finału!
Już tylko tydzień dzieli nas od Wielkiego Finału!

Już tylko tydzień dzieli nas od Wielkiego Finału!

Równy tydzień pozostał nam do Wielkiego Finału pierwszego ogólnopolskiego konkursu “FOTOMARATON 2013”. Prognozowana, przepiękna pogoda na konkursowy weekend to nie wszystkie niespodzianki jakie szykujemy dla Uczestników konkursu, ale o nich w kolejnych wpisach.

 

Od dziś ruszyła wysyłka “Kart Uczestnictwa” dla wszystkich osób, które dokonały wpłaty kosztów rejestracji. Z wydrukowaną kartą prosimy przybyć na miejsce startu – Pl. Biegańskiego. Będziemy tam oczekiwać od godziny 8:30 w dobrze oznaczonym miejscu koło Ratusza, w dwóch niebieskich namiotach. Będzie to jednocześnie miejsce zbiórki i linia startowa. Gwarantujemy dobre przygotowanie i atmosferę iście sportową.

 

Prosimy również o śledzenie na bieżąco informacji na naszej stronie www.festiwalfotoreportazu.pl lub informacji na profilu społecznościowym www.facebook.com/FestiwalSztukiFotoreportazu. Zachęcamy również do polubienia profilu, będą na nim przekazywane wszelkie informacje dotyczące aktywności Fundacji Festiwal Sztuki Fotoreportażu. O kolejnym przygotowanym przez nas projekcie poinformujemy już wszystkich w niedziele 28 września, podczas Wielkiego Finału.

 

Przypominamy również o możliwościach noclegów, które zaczynają się od 25 PLN. W podanej cenie wliczone jest śniadanie.
Wspierająca nas spółdzielnia PSS “Jedność” SPOŁEM oferuje obiady dla Uczestników, jak zapewnia kierownik baru znajdującego się w Alejach, w pobliżu miejsca startu i zarazem finału konkursu: “za kwotę 15 PLN można porządnie się najeść”.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres info[at]festiwalfotoreportazu.pl

 

Pozdrawiamy

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry