Start / Aktualności / Fianał I Ogólnopolskiego konkursu “FOTOMARATON 2013”
Fianał I Ogólnopolskiego konkursu “FOTOMARATON 2013”

Fianał I Ogólnopolskiego konkursu “FOTOMARATON 2013”

Pierwszy konkurs “FOTOMARATON 2013” już za nami. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział i wytrwałość. Zwycięzcom gratulujemy wyróżnienia, wierząc, że zdobyte nagrody pozwolą dalej rozwijać Wasz warsztat fotograficzny. Dziękujemy również Wszystkim, którzy przybyli do nas z odległych zakątków Polski, jak i sąsiednich województw. Mieliśmy przedstawicieli z województw: śląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, małopolskiego, warmińsko – mazurskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, a ta imponująca różnorodność, jest nagrodą za trud podjęty przy organizacji imprezy, pierwszej i już możemy powiedzieć nie ostatniej w tym roku, ale o tym później.

 

Dziękujemy również naszym sponsorom i instytucjom, które wspierały projekt naszego konkursu i dzięki którym mogliśmy w finałową niedzielę oglądać szczęśliwe zakończenie naszego projektu . Szczególne podziękowania kierujemy do: NIKON Polska, Urzędu Miasta Częstochowa i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

 

Odrębne i wielkie podziękowania za udział i wsparcie, kierujemy do naszych Jurorów: Tomasza Tomaszewskiego i Maćka Nabrdalika. Dziękujemy za piękny i niezapomniany wieczór.

 

Zapraszamy do lektury wybranych relacji naszych patronów medialnych:

 

gw

“Setka maratończyków z aparatami w ręce, biegała po Częstochowie”

gw

“Fotomaraton. Uczestnicy robili udane zdjęcia, tylko z narracją im nie wyszło”

 

rj

“Pierwszy Fotomaraton za nami”

 

 

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry