Start / Aktualności / Warsztaty fotograficzne „STREET PHOTO” z Bartoszem Mateńko

Warsztaty fotograficzne „STREET PHOTO” z Bartoszem Mateńko

Pierwsze warsztaty fotograficzne, otwierające cały cykl szkoleniowy proponowany przez Fundację Festiwal Sztuki Fotoreportażu przeszły już do historii.

 

Solidne omówienie zagadnienia fotografii ulicznej  z wieloma przykładami, to nie wszystko co zaoferował nam Bartek. Mieliśmy również okazję do wykonania zdjęć podczas krótkiego pleneru. Wszystkie zdjęcia, po przerwie obiadowej, zostały szczegółowo omówione.

 

Były wśród nich takie, które wymagały interpretacji i spotkały się z uwagami prowadzącego warsztaty ale były też zdjęcia, które zasłużyły na wyróżnienie. Widać w nich było zaangażowanie Uczestników, a przede wszystkim wielka uwaga podczas części teoretycznej, która pomogła w realizacji zdjęć w warsztatowym plenerze.

 

Bartek, kupił nas wszystkich dynamiką prowadzenia warsztatów, profesjonalizmem i niezwykłym zaangażowaniem, które docenili Uczestnicy spontanicznymi oklaskami.

 

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas Uczestnicy, zapraszając na kolejne edycje warsztatów.

 

Już w styczniu zaprosimy Was na kolejne warsztaty. W następnych edycjach zaproponujemy wiele różnych tematów związanych nie tylko z fotografią reportażu, wśród nich znajdą się również warsztaty z fotografii studyjnej, obsługa programów graficznych jak i podstawy fotografii.

 

Zapraszamy do filmowego podsumowania i do zapisania się do naszego Newslettera, dzięki któremu będziecie zawsze na bieżąco. Podsumowanie fotograficzne, wkrótce na naszym profilu Fb.

 

Do usłyszenia!

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry