Start / Rejestracja

Rejestracja

II OTWARTE MISTRZOSTWA JURY W FOTOGRAFOWANIU – FOTOSPRINT 2018”

Mstów koło Częstochowy – Olsztyn Jurajski
29 września 2018

REJESTRACJA – Tu się zameldujesz

Aby wziąć udział w kolejnej edycji tego prestiżowego Konkursu, należy wypełnić prosty formularz rejestracyjny dostępny poniżej, a także dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 10 zł (przy wpłacie minimum 3 dni przed startem) lub 15 zł przy wpłacie późniejszej. Rejestracja powinna zająć Tobie kilka minut.

Poprzez rejestrację Uczestnik dokonuje zgłoszenia do konkursu „II OTWARTE MISTRZOSTWA JURY W FOTOGRAFOWANIU – FOTOSPRINT 2018 jednocześnie akceptując wszystkie jego zasady określone regulaminem (szczegóły regulaminu – czytaj tutaj).

Po wysłaniu Zgłoszenia Uczestnictwa, proszę śledzić informacje wysłane na adres E-mail podany w formularzu. Znajdą się tam informacje umożliwiające wniesienie opłaty rejestracyjnej. Po zaksięgowaniu wpłaty prześlemy Kartę Uczestnictwa, którą należy zachować.

Prosimy o przybycie w dniu konkursu, z wydrukowaną Kartą Uczestnictwa oraz na wszelki wypadek z potwierdzeniem dokonania wpłaty wpisowego, jeśli wpłata nastąpiła przelewem.

Czekamy na Was!

 

Więcej informacji można znaleźć na:

 www.festiwalsztukifotoreportazu.org/informacje-ogolne

 

 

 

 

Imię i nazwisko (wymagane)

 

Adres (wymagane)

 

E-mail (wymagane)

 

Numer telefonu

 

Jestem osobą pełnoletnią:

 

(wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym, zgodnie z regulaminem, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu "II Otwarte Mistrzostwa Jury w Fotografowaniu FOTOSPRINT 2018" (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

(wymagane) Zapoznałem się i akceptuję regulamin konkursu dostępny tutaj oraz

(wymagane) Zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji Festiwal Sztuki Fotoreportażu newslettera dotyczącego organizowanych przez nią lub jej partnerów Konkursów, Warsztatów lub innych działań fotograficznych.

 

Jeden komentarz

  1. Zbigniew Walczynski

    Uwazam,ze organizowanie tego typu imprez masowych,a zarazem specjalistycznych zasluguje na slowa uznania.Przynosi to Czestochowie i organizatorom rozglos i satysfakcje.

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry