Start / Aktualności / Obejrzeliśmy Koncerty w obiektywie częstochowskich fotografów !
Obejrzeliśmy Koncerty w obiektywie częstochowskich fotografów !

Obejrzeliśmy Koncerty w obiektywie częstochowskich fotografów !

Za nami kolejne wtorkowe spotkanie. zobaczyliśmy ponad 400 zdjęć z koncertów małych i dużych w obiektwie dwudziestu częstochowskich fotografów z taperką Krzysztofa Niedźwieckiego. Krzychu dzięki – bezbłędnie, jak zawsze. Szacun.
Dziękujemy autorom : Sebastian Adamus, Dariusz Baranowski, Zbigniew Burda, Waldemar Deska, Jarosław Dumański, Łukasz Kolewiński, Piotr Kras, Radosław Majer, Zbigniew Milka, Marcin Opałczyński, Kornel Orłowski, Leszek Pilichowski, Jarosław Respondek, Magdalena Rysińska, Elżbieta Siwik, Grzegorz Skowronek, Maciek Skowronek, Marcin Szpądrowski, Jacek Śliwczyński i Aneta Zalejska za nadesłane zdjęcia i obecność.
Od tych nieobecnych nadal czekamy na usprawiedliwienia 😉
Zobaczyliśmy kawałek historii koncertowej fotografii. Najmłodszy uczestnik pokazu nie miał jeszcze 13-tu lat, najstarszy… któż to wie 😉
Dziękujemy też Eli Siwik, Zbyszkowi Burdzie, Waldkowi Desce, Maćkowi Skowronkowi, Anicie Grobelak z Teatru From Poland za cenne głosy w dyskusji.
Dziękujemy szczególnie świetnemu muzykowi Januszowi Janinie Iwańskiemu za celne podsumowanie i licznie zgromadzonej publiczności za obecność na spotkaniu i after party po nim.
To miło patrzeć, jak integruje się środowisko częstochowskich fotografów i miłośników fotografii 🙂
Kolejne spotkanie 28 lipca będzie poświęcone fotografii Architektury i Krajobrazu, a spotkamy się z Juliuszem Sokołowskim w Warszawy i Tomaszem Gębusiem z Częstochowy.
Zapraszamy wszystkich, nie tylko mieszkańców Częstochowy i okolic. Wstęp wolny!

fot. Marcin Szpądrowski

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry