Start / Aktualności / W sobotę w Katowicach i Częstochowie startuje równolegle Fotosprint 2016 – I. Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Fotografowaniu !
W sobotę w Katowicach i Częstochowie startuje równolegle Fotosprint 2016 – I. Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Fotografowaniu !

W sobotę w Katowicach i Częstochowie startuje równolegle Fotosprint 2016 – I. Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Fotografowaniu !


 Drodzy miłośnicy fotografii 🙂

Już za niecałe dwa dni startujemy z „I. Otwartymi Mistrzostwami Województwa Śląskiego Fotografowaniu. Fotosprint 2016” !

Zapraszamy Was serdecznie.
Prosimy, abyście też przekazali nasze zaproszenie także bliskim i znajomym.
8 i 9 października w Katowicach, Częstochowie na terenie całego Województwa Śląskiego odbędą się po raz pierwszy tego typu zawody z Wojciechem Grzędzińskim i Arkadiuszem Ławrywiańcem jako Jurorami.

W końcówce przygotowań mamy same dobre wieści:

– Mamy patronaty honorowe: Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi i Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka

– Doszli nowi Partnerzy naszego Konkursu. Pula atrakcyjnych nagród znacząco się powiększyła

– Mamy prezenty dla każdego uczestnika na starcie

– Będą alternatywne starty w Katowicach i Częstochowie

– Zamówiliśmy lepszą pogodę 
– Mamy już, ciekawy i dający pole do szerokiej interpretacji, temat, który odkryjemy oczywiście dopiero na starcie

– Zadanie będzie możliwe do zrealizowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, bez względu na pogodę, na terenie całego Województwa Śląskiego, a 24 godziny na zrobienie i wybranie tylko jednego świetnego zdjęcia, to chyba zadanie do wykonania

– Dopuszczamy e-mailowe wysyłanie prac

– Formuła Wielkiego Finału w Pubie Sportowym Stacherczak będzie turniejowa, pozwalająca na pokazanie i krótkie skomentowanie przez Jurorów wszystkich zdjęć !

– Już dla samej możliwości spotkania z byłym fotografem prezydenckim, laureatem między innymi najważniejszego konkursu fotografii prasowej World Press Photo warto z nami być!

 Startujemy 8. Października o godz 10.00 równolegle w Częstochowie i Katowicach, można się będzie zarejestrować jeszcze przed startem od godz. 9.00,  polecamy jednak rejestrację się już teraz!
Szczegóły i rejestracja na:

http://festiwalsztukifotoreportazu.org/informacje-ogolne/
http://festiwalsztukifotoreportazu.org/rejestracja/

Wydarzenie na portalu społecznościowym:
https://www.facebook.com/events/1728605340736159/

FOTOSPRINT 2016 - plakat A3.cdr

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry