Start / Aktualności / I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu – ważne informacje przed startem !
I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu – ważne informacje przed startem !

I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu – ważne informacje przed startem !

1) Startujemy już w najbliższą sobotę, 3-go października, w Częstochowie, na Placu dr Biegańskiego, przy oznaczonym naszym bannerem Budynku Odwachu, punktualnie o godz. 10.00 !

2) “SZEROKI KADR” nazwał nasz konkurs: “… jednym z ważniejszych fotograficznych przedsięwzięć odbywających się w Polsce.”- to spore wyzwanie 🙂

3) Zamówiliśmy dobrą pogodę 🙂

5) Do długiej listy nagród doszły kolejne pozycje 🙂

6) Osoby, które nie zdążą się wcześniej zarejestrować i wpłacić opłaty rejestracyjnej, a będą chciały uczestniczyć w konkursie, zapraszamy rano (3 października) do naszego czasowego biura w budynku Odwachu pomiędzy 8:45 – 9:45. Będzie możliwość uzupełnienia wszystkich formalności związanych z udziałem w konkursie.

7) Osoby niepełnoletnie proszone są o pobranie zalinkowanego poniżej druku, wypełnienie wraz z Rodzicem/Opiekunem i i przysłanie nam skanu na biuro@fotosprint.org lub/i przyniesienie ze sobą na start:
Zgoda Rodzica – I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu – Fotosprint 2015

8) Zgodnie z regulaminem zdjęcia robimy aparatem cyfrowym (dowolnym) – nie analogowym i nie komórką.

9) Rejestrować przez formularz festiwalsztukifotoreportazu.org/rejestracja/ możemy się do piątku 2 października, godz 22.00, wpłaty  przelewem prosimy wykonywać jeszcze tylko dziś, 1 października. Później z uwagi na możliwość  nie otrzymania przez nas na czas informacji o wpłacie, czy rejestracji, zalecamy dokonać tych czynności na miejscu startu, w sobotę 3 października pomiędzy 8:45 – 9:45.

10) Na starcie może spotkać Was niespodzianka 🙂

11) Można pracować w grupach, chodzić z osobą towarzyszącą, tylko zdjęcie konkursowe musi być indywidualne 🙂 Oczywiście na Wielki Finał w “Pubie Sportowym Stacherczak” o godz. 18.00, spotkanie z Panią Ireną Szewińską  i wernisaż Jej Wystawy ok. godz. 20.00 może przyjść każdy. Wstęp wolny 🙂

Do miłego zobaczenia 🙂

 

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry