Start / Aktualności / “I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Fotosprint 2015” – wystartowały !
“I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Fotosprint 2015” – wystartowały !

“I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Fotosprint 2015” – wystartowały !

Ni i stało się ! Krótko po godz. 10-tej na wystrzał z pistoletu startowego Gościa honorowego, sprinterki wszechczasów p. Ireny Szewińskiej, około 120 Zawodników zobaczyło temat “Emocje Miasta” i ruszyło w miasto. Przyjechali z różnych miast: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic, Zawiercia, Trzebini, Zabrza, Radomska, Olsztyna, Dąbrowy Górniczej, Tarnowskich Gór, Kielc i wielu innych, choć oczywiście przewagę stanowili częstochowianie. Pogoda sprzyja, temat też chyba się spodobał, więc nie pozostaje nam chyba nic innego, jak czekać na świetne zdjęcia 🙂
Spotykamy się o godz. 16.00 w “Pubie Sportowym Stacherczak” (Podziemia DH Schott, Al. Kościuszki 1) , aby sfotografować tablicę Mety i zgrywać zdjęcia na nasze nośniki.  Oczywiście wyboru zdjęć i ewentualnej drobnej ich edycji możecie dokonać wcześniej, lub na miejscu, tak, abyśmy do godz. 17.30 mogli mieć wszystkie Wasze zdjęcia w systemie i o godz. 18.00 rozpocząć Finał w postaci publicznej prezentacji wszystkich zdjęć w losowych zestawach i wyboru tych najlepszych przez Jurorów w trybie pucharowym. Około godz. 20.00 planujemy ścisłą Finałową rozgrywkę i wyłonienie Zwycięzców i wręczenie medali i nagród przez Gościa Honorowego.

Zaraz po tej ceremonii nastąpi oficjalne otwarcie Wystawy “Irena Szewińska w fotografii” oraz spotkanie z legendarną Sprinterka.

Na koniec planujemy krótkie spotkania z Jurorami: Maćkiem Nabrdalikiem, Maciejem Moskwą i Arkadiuszem Ławrywiańcem i przygotowane przez Nich prezentacje.

Skomentuj

Twój email nie będzie opublikowany.Oznaczone pola sa wymagane *

*

Przewiń do góry